Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd.

iyi kalite Elektronik mutfak Terazi satış için
iyi kalite Elektronik mutfak Terazi satış için
Sizden aldığımız terazilerden çok memnunuz. Devam etmek ve tekrar sipariş etmek istiyoruz.

—— Gesche Weger

Neden sık sık sana geldiğimi biliyor musun 1. Kalite 2. Fabrika yeri (Guangzhou)

—— Mucize

Baskılı logo çok güzel görünüyor ve ölçek istenildiğinde de özelleştirildi.

—— Muhammed Sinjee

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd.
3 4 5 1 6 7 8 9

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : WeiHeng
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : >10 million
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 50% - 60%

şirket Profili

Guangzhou Wei Heng Electronics Co Ltd araştırma ve geliştirme, üretim ve satış bir özel elektronik tartı üreticisi ayarlanır. 2007 yılında kurulduğundan beri, mikroelektronik mühendisleri güçlü bir ürün geliştirme ekibi de dahil olmak üzere birçok uzman dahil olmak üzere bir mikro denetleyici uygulaması düzenledi, çok sayıda seçkin satış bir araya getirdi ve dağıtım ağını iyileştirdi; böylece ürünlerimiz yerli ve yabancı pazarlarda istikrarlı bir kalite payına sahip oldu. Fabrika 4500 metrekarelik bir alanı kaplar ve gelişmiş üretim ekipmanları ile donatılmıştır, şirket şimdi yıllık üretim kapasitesi yüksek kaliteli elektronik terazi 500 milyon adet ulaşmıştır.

Firmamız ev ölçekli her türlü, çekirdek olarak gömülü tek çipli mikro bilgisayar, yüksek hassasiyetli sensörlerin kullanımı, ABS plastik kabuk, süper güvenli paslanmaz çelik donanım yük taşıyan elemanlar üretiminde uzmanlaşmıştır. Dış ve iç piyasada çok popüler olan ve yurtdışında yüksek bir üne sahip olan doğru, sağlam, basit, şık, pratik, ekonomik ve diğer özelliklere sahip ürün tartılacaktır.

"WeiHeng" ölçekli üretim odaklıdır. Teorimiz "gelişme ve sonsuza dek hareket etmeye devam etmedir" "Memnuniyetin, benim peşinde" kurumsal amaçlarımız, mükemmellik arayışı, benliğin ötesinde. Sıkıca kullanıcıların çoğunluğunun destek ve yakın gelecekte bizim aralıksız çaba, "WeiHeng" müşteri güvenini, akredite sivil toplum Tartı sektör lideri olacak inanıyoruz.

İletişim bilgileri
Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd.

Tel: 86-20-18933951500

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)